Pracovná ponuka

 SevoReal, s.r.o. hľadá do svojho tímu nových maklérov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie poradenstva pre klientov

- obhliadky nehnuteľností

- práca s databázou nehnuteľností a klientov

- komunikácia s bankami, katastrálnymi úradmi a inými inštitúciami

- aktívne sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností podľa požiadaviek klientov

Prax je výhodou, nie však podmienkou (zabezpečujeme vlastný školiaci systém)

Ak ste komunikatívny, zodpovedný, flexibilný, máte príjemné vystúpenie a chcete si rozvrhnúť svoj vlastný čas podľa svojich potrieb, ponúkame Vám prácu v mladom a vo veľmi príjemnom kolektíve, kde práca je hrou. Však život je len jeden a nie je to o stresoch, ale hlavne o radosti z neho a z toho, čo robíme a táto práca v tomto kolektíve Vám túto radosť a pohodu určite prinesie.

Hľadáme maklérov pre lokalitu: Banská Bystrica, Brezno, Dolný Kubín a okolie. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala dohodnite si osobný pohovor na t.č. 0907 538 562, prípadne pošlite svoj životopis na adresu: roman.chomistek@gmail.com.

Hľadáme maklérov aj pre lokalitu: Zvolen, Krupina, Detva, Dudince a okolie. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala dohodnite si osobný pohovor na t.č. 0907 170 032, prípadne pošlite svoj životopis na adresu: severinyova@gmail.com.

Dajte o sebe vedieť a viac sa dozviete na osobnom pohovore. Údaje, ktoré nám poskytnete posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Tešíme sa na Vás už teraz!